pizzeriakrakow.pl

Pod tym adresem internetowym (pizzeriakrakow.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Tego typu domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na swojej stronie, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!